Informacija klientams

DNR tėvystės nustatymo tyrimo ypatybės:

  • Galimi teisinę galią turintys akredituoti tyrimai. Rinkinį sudaro reikalingi reikmenys;
  • Tėvo, vaiko ir motinos tyrimas (motina – nebūtinai);
  • Aukščiausios kokybės tėvystės nustatymo tyrimas, panaudojant 16-20 genetinių žymenų;
  • 99.999 proc. tikslumo garantija įskaitymui; 100 proc. – atmetimui;
  • Galimybė peržvelgti paruoštą rezultatų ataskaitą internetu;
  • Greiti rezultatai (~10 darbo dienų).

Tėvystės nustatymo tyrimas: kodėl tai svarbu?

Nėra nieko svarbesnio už jūsų vaiką. Aukojate miegą, skiriate laiką ir pinigus – savo vaikui skiriate viską, ko jam reikia. Nežinant, kas yra biologinis vaiko tėvas, trūksta itin svarbios informacijos, galinčios padėti mergaitei ar berniukui džiaugtis visais gyvenimo džiaugsmais.

Paprasta išeitis – tėvystės nustatymo testas. Kadangi mokslas atranda vis daugiau informacijos apie genetikos svarbą ir genų įtaką vaiko sveikatai, tikslus tėvo tapatybės žinojimas gali tapti svarbiu žingsniu gerinant vaiko gyvenimą. Tėvystės nustatymo testas – tai idealus metodas moksliniu būdu identifikuoti biologinį vaiko tėvą.

DNR tėvystės nustatymo tyrimo paslaugos

„PharmaDNA“ siūlo greitas, lengvai suprantamas ir įperkamas DNR tėvystės nustatymo paslaugas. Jos  suteiks atsakymus į visus rūpimus klausimus tėvams, norintiems patvirtinti vaiko biologinio tėvo tapatybę.

„PharmaDNA“ teikiamas paslaugas sudaro keli etapai: DNR mėginio ėmimas iš vidinės vaiko ir galimo tėvo skruosto pusės, DNR mėginių pristatymas ir lyginamasis DNR tyrimas mūsų laboratorijoje.

Dauguma rezultatų paruošiami per 10 darbo dienų.

Teismo pripažįstamas tėvystės nustatymas

Tam tikrais atvejais tėvystės nustatymo reikia informaciniais tikslais. Tuomet „PharmaDNA“ siūlo standartinį, informacinį tėvystės nustatymo testo rinkinį. Vis dėlto kartais minėtų rezultatų reikia teisiniais tikslais. Jeigu manote, kad tėvystės nustatymo testo rezultatus teks naudoti teisme, pasinaudokite „PharmaDNA“ siūlomu teisinėje sistemoje pripažįstamu tėvystės nustatymo testo variantu.

Toks tyrimas gali būti atliekamas tik klinikose, o rezultatai yra pateikiami kartu su teismo medicinos eksperto išvadomis.

Atsakymai į rūpimus klausimus

Pasinaudoję greitomis, konfidencialiomis ir įperkamomis „PharmaDNA“ DNR tėvystės nustatymo tyrimo paslaugomis, sužinosite visus atsakymus į rūpimus ir ilgai kilusius klausimus.

Jeigu turite klausimų arba norėtumėte sužinoti daugiau apie tėvystės nustatymo testą, nedelskite ir susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Skruosto epitelio mėginio testas

Skruosto epitelio mėginio DNR testas dažnai pageidaujamas auginančių mažus vaikus. Norint gauti DNR mėginį tereikia perbraukti rinkinyje pateiktu aplikatoriumi per vaiko skruostą iš vidinės pusės. Instrukcijas rasite čia.

Apie akredituotus (legalius) ir neakredituotus (nelegalius) DNR tėvystės nustatymo tyrimus

Vienos DNR tyrimų laboratorijos skelbiasi esančios akredituotos, o kitos – ne. Siekiant užtikrinti akredituotų laboratorijų tikslumą ir tyrimų atlikimo kruopštumą, procesai ir laboratoriniai darbai yra kasmet nuodugniai tikrinami. Norint, kad DNR tyrimo rezultatus priimtų teismas, tyrimą turi atlikti akredituota laboratorija.

Taisyklėse numatoma, kad tinkamo teismui akredituoto tėvystės nustatymo atveju DNR mėginys turi būti imamas liudininko ir / arba profesionalaus surinkėjo. Tai turi paliudyti neutrali trečioji šalis, neturinti interesų tyrimo rezultatams. Be to, su testu reikia pateikti ir fotografinį siunčiančių mėginius asmenų tapatybės įrodymą. Namų sąlygomis atliekami tėvystės nustatymo testai nėra tinkami teismui, jeigu neatitinka aukščiau minėtų reikalavimų.

Informaciniam testui, atliekamam namų sąlygomis, „PharmaDNA“ nereikalauja tapatybės įrodymo, todėl tai nėra teismui tinkamas tyrimas. Teisiškai galiojantis tyrimas, atliekamas namų sąlygomis, yra akredituotas DNR tyrimas. Su juo pateikiami informacija apie liudytojo pareigas ir tapatybės įrodymas.

Galite būti tikri, kad vienintelis skirtumas tarp informacinio testo, atliekamo namų sąlygomis, ir akredituoto tėvystės nustatymo tyrimo – mėginių priėmimo būdas. Tėvystės nustatymo DNR tyrimas yra identiškas – jam taikomi visi standartai, o rezultatai pripažįstami teisme.

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr