„myPlan™ Lung Cancer“ plaučių vėžio tyrimas myPlan

„myPlan™ Lung Cancer“ plaučių vėžio tyrimas


“Myriad” kompanijos sukurtas “myPlan™ Lung Cancer” yra molekulinis diagnostinis tyrimas, kuris išmatuoja ląstelės ciklo progresijos genų ekspresijos lygius. Šis tyrimas tinkamas ankstyvų stadijų nesmulkialąsteliniu plaučių adenokarcinoma sergantiems pacientams.

Plaučių vėžys: asmeninės rizikos įvertinimas ir gydymo sprendimai

Visi vėžiai yra skirtingi ir yra sunku įvertinti, kuris auglys yra lėtai augantis, o kuris linkęs greitai augti ir išplisti į kitas kūno dalis.

Dabartinės rekomendacijos dėl gydymo parinkimo remiasi vėžio stadijomis – tai galioja ir kalbant apie ankstyvių stadijų nesmulkialąstelinę plaučių adenokarcinomą. Plaučių vėžio skirstymas į stadijas remiasi TNM klasifikacija, tai yra naviko dydžiu, limfmazgių būkle ir tolimosiomis metastazėmis.

Tačiau vėžio stadija neparodo vėžio agresyvumo, tai yra to, kokiu greičiu progresuoja vėžys. Iš tiesų, du pacientai su tokios pačios stadijos plaučių vėžiu gali turėti labai skirtingas tikimybes mirti nuo vėžio, jeigu vertintume naviko agresyvumą.

„myPlan Lung Cancer“ analizė leidžia įvertinti kokiu greičiu dauginasi plaučių vėžio ląstelės. Kadangi tiriamas pacientas jau yra turėjęs auglio operaciją, tas pats audinio mėginys gali būti naudojamas ir jo „myPlan Lung Cancer“ prognostiniam balui nustatyti.

Tyrimai atskleidė, kad „myPlan Lung Cancer“ analizė pateikia itin tikslų vėžio agresyvumo vertinimą. Kadangi kiekvieno žmogaus plaučių vėžys yra skirtingas, kiekvieno „myPlan Lung Cancer“ tyrimo rezultatas yra unikalus.

Gavę tyrimų rezultatus, kartu su gydytoju galėsite parinkti tinkamo gydymo kursą. Papildoma „myPlan Lung Cancer“ tyrimo informacija suteiks Jums daugiau pasitikėjimo priimtais sprendimais, susijusiais su Jūsų sveikatos priežiūra.

Gydytojams: klinikiniai duomenys

  • „myPlan Lung Cancer“ prognostinis balas leidžia įvertinti riziką mirti nuo I- II stadijos plaučių adenokarcinomos 5 metų laikotarpyje;
  • Navikai, kurių „myPlan Lung Cancer“ prognostinis balas aukštesnis, yra agresyvesni ir sukelia daugiau mirčių nuo plaučių vėžio nei navikai su mažesniu rezultatu;
  • Jungiant patologinio vėžio išplitimo rezultatą su prognostiniu rezultatu, ląstelių ciklo progresijos (Cell cycle progression – CCP) tyrimo rezultatas yra akivaizdžiai nepriklausomas;

„myPlan Lung Cancer“ tyrimų rezultatai parodo mirties nuo plaučių adenokarcinomos rizikos santykį su bendrąja mirties rizika.

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr