„myPlan™ Lung Cancer“ plaučių vėžio tyrimas

Myriad myPlan™ Lung Cancer yra molekulinis diagnostinis tyrimas, kuris išmatuoja ląstelės ciklo progresijos genų ekspresijos lygius. Šis tyrimas tinkamas ankstyvų stadijų nesmulkialąsteliniu plaučių adenokarcinoma sergantiems pacientams.

Visi vėžiai yra skirtingi ir yra sunku įvertinti, kuris auglys yra lėtai augantis, o kuris linkęs greitai augti ir išplisti į kitas kūno dalis. Dabartinės rekomendacijos dėl gydymo parinkimo remiasi vėžio stadijomis – tai galioja ir kalbant apie ankstyvių stadijų nesmulkialąstelinę plaučių adenokarcinomą. Plaučių vėžio skirstymas į stadijas remiasi TNM klasifikacija, tai yra naviko dydžiu, limfmazgių būkle ir tolimosiomis metastazėmis.

Tačiau vėžio stadija neparodo vėžio agresyvumo, tai yra to, kokiu greičiu progresuoja vėžys. Iš tiesų, du pacientai su tokios pačios stadijos plaučių vėžiu gali turėti labai skirtingas tikimybes mirti nuo vėžio, jeigu vertintume naviko agresyvumą.

„Myriad“ „myPlan Lung Cancer“ yra 46-genų ekspresijos analizė, grindžiama ląstelių ciklo progresijos (Cell cycle progression – CCP) tyrimu, kuris nustato tikrąją paciento riziką mirti nuo plaučių vėžio per 5 metų laikotarpį. Navikai su aukštesniu „myPlan Lung Cancer“ prognostinės analizės rezultatu yra agresyvesni ir sukelia daugiau mirčių nuo plaučių vėžio nei navikai, kurių rezultatas yra žemesnis.

Gavę tyrimų rezultatus, kartu su gydytoju galėsite parinkti tinkamo gydymo kursą. Papildoma „myPlan Lung Cancer“ tyrimo informacija suteiks Jums daugiau pasitikėjimo priimtais sprendimais, susijusiais su Jūsų sveikatos priežiūra.

myplan-logo 50px


Daugiau informacijos (anglų k.):

logo Myriad

 Specialistams (anglų k.):

myriad pro logo-v2

Darbo valandos

Mūsų pagalbos linija
veikia 8 valandas per parą

Pirm. - Penkt.: 9:00 - 17:00
Savaitgalis: Nedirbame

Pagalba gyvai

map
Vilnius: +370 5 2752600
Kaunas: +370 37 788503 
infodnr